Lekcje instrumentalne

 • szukasz nauczyciela, który w jasny i miły sposób przekaże Ci swoją wiedzę z zakresu nauki gry na instrumencie?
 • chcesz zacząć przygodę jako instrumentalista, ale nie wiesz od czego zacząć?
 • potrzebujesz podszkolić nabyte umiejętności?
 • brakuje Ci motywacji do poznawania nowych technik i stylów muzycznych?
 • nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego nauczyciela?
 • chcesz rozpocząć naukę gry, a nie posiadasz instrumentu?

Doskonale trafiłaś/eś. Tu z pewnością znajdziesz to czego szukasz 🙂


Akademia Gitary Białek Music zaprasza na zajęcia nauki gry na:
gitarze (klasycznej, akustycznej, elektrycznej),
gitarze basowej,
ukulele.


Krótko o Akademii

Akademia Gitary Białek Music to innowacyjna szkoła muzyczna, w której nauka oparta jest o autorski program opracowany przez Adriana Białka na podstawie wieloletnich doświadczeń, badań nad edukacją muzyczną, prowadzonych warsztatów dla różnych grup: dzieci, młodzieży i dorosłych, będących na różnych stopniach rozwoju muzycznego. Program zawiera pozytywne aspekty zajęć, które prowadzone są w Państwowych Szkołach Muzycznych oraz prywatnych placówkach, jednak pozbawiony jest negatywnych oddziaływań i ewidentnych braków w przekazywanych treściach oraz atmosferze takich zajęć.

Można powiedzieć, że nauka w Akademii jest synergicznym połączeniem zajęć indywidualnych z prywatnym nauczycielem, możliwości grania w zespole prowadzonym przez instruktora oraz uczestniczenia w wykładach z kształcenia słuchu, teorii, harmonii, zasad muzyki, podstaw aranżacji, kompozycji oraz pracy w studio nagraniowym. Zajęcia w Akademii odbywają się w przystosowanym studio nagraniowym, wyposażonym w niezbędny sprzęt muzyczny potrzebny zarówno do efektywnej nauki jak i realizacji nagrań. W Akademii Gitary istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu (dostępne są gitary klasyczne w różnych rozmiarach, gitary elektryczne i basowe). Uczniowie mają możliwość skorzystania ze studia nagrań oraz warsztatów prowadzonych przez doświadczonych muzyków i realizatorów.

Każdy z uczniów ma całodobowy i nieograniczony dostęp do Strefy Ucznia – bazy danych zawierającej autorskie opracowania nutowe, tabulaturowe oraz podkłady audio zwiększające efektywność nauki.

Poza tym Akademia prowadzi również zajęcia umuzykalniające dla dzieci, studio nagraniowe, realizuje nagrania muzyczne i lektorskie, prowadzi serwis instrumentów takich jak gitary, gitary basowe, inne mniejsze instrumenty strunowe. Z Akademią Gitary współpracują profesjonalni muzycy dlatego też odbywają się tutaj różne warsztaty muzyczne.


Miejsce

Zajęcia odbywają się w przystosowanym studio wyposażonym w niezbędny sprzęt muzyczny jak i dydaktyczny, wzmacniacze gitarowe i basowe, sprzęt do nagrywania (niezbędne oprogramowanie, mikrofony, interfejsy), urządzenia odsłuchowe wysokiej klasy. Akademia usytuowana jest w Śródmieściu Opola (ul. Telesfora 2/5), przez co dojazd zarówno prywatny jak i publiczny jest bardzo przystępny.


Organizacja zajęć

Lekcje trwają 60 minut. Podczas zajęć zapewnione zostają wszystkie potrzebne materiały nutowe oraz audio, by nauka była jeszcze bardziej efektywna. Zajęcia ułożone są pakietowo:

Pakiet Podstawowy obejmuje:

 • 5 lekcji w miesiącu (3 lekcje indywidualne, 1 lekcja w zespole, 1 lekcja teorii),
 • nieograniczony i całodobowy dostęp do interaktywnej platformy Strefa Ucznia, zawierającej autorskie opracowania nutowe, tabulaturowe oraz podkłady audio zwiększające efektywność nauki,
 • serwis instrumentu: wymiana strun, ustawienie menzury, krzywizny gryfu, lutowanie przewodów, itp. (dotyczy instrumentów strunowych),
 • pomoc w wyborze instrumentu oraz akcesoriów,
 • możliwość nagrywania w studio oraz koncertowania.

Pakiet Rozszerzony obejmuje:

 • 8 lekcji w miesiącu (6 lekcji indywidualnych, 1 lekcja w zespole, 1 lekcja teorii),
 • nieograniczony i całodobowy dostęp do interaktywnej platformy Strefa Ucznia, zawierającej autorskie opracowania nutowe, tabulaturowe oraz podkłady audio zwiększające efektywność nauki,
 • serwis instrumentu: wymiana strun, ustawienie menzury, krzywizny gryfu, lutowanie przewodów, itp. (dotyczy instrumentów strunowych),
 • pomoc w wyborze instrumentu oraz akcesoriów,
 • możliwość nagrywania w studio oraz koncertowania.

Cennik

Cennik zajęć uzależniony jest od Pakietu, który wybierzesz. Więcej szczegółów dowiesz się kontaktując się ze mną mailowo.


Wypożyczalnia instrumentów

Jeśli nie posiadasz instrumentu to masz możliwość wypożyczenia go u mnie. Do dyspozycji masz gitary klasyczne (w różnych rozmiarach), gitary elektryczne i basowe.


Karta podarunkowa

Chcesz sprawić komuś muzyczny prezent? Kup kartę podarunkową z pakietem lekcji i atrakcyjnym rabatem. Wspaniały pomysł na prezent z okazji rocznicy urodzin, ślubu, imienin lub innego ważnego wydarzenia. Ot tak po prostu też można sprawić komuś radość. Więcej informacji w zakładce KONTAKT.